Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Ürünlerimiz UL, CUL, TUV/GS, EMS, CE, CCC, PSE, SAA ve Gost Mark…vb dahil olmak üzere küresel onaylar almıştır.Ürünlerimiz UL, CUL, TUV/GS, EMS, CE, CCC, PSE dahil olmak üzere küresel onaylar almıştır. , SAA & Gost Mark…vb

Analog Güç Elektroniği, AC DC Güç Adaptörleri, Lityum pil USB şarj cihazları ve AB, ABD ve küresel güvenlik sertifikası, VI enerji verimliliği ve RoHS, REACH, PAHS uyumluluğu ile anahtarlama güç kaynağı için Tek Noktadan OEM / ODM Çözümü konusunda uzmanlaşmıştır. küçük ev/ev aletlerinde, Led aydınlatmada, BT iletişiminde ve AV ürünlerinde, güzellik aletlerinde ve tüketici elektroniği endüstrilerinde vb.

 

2017 yılında kurulduğundan beri ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine sıkı sıkıya bağlıyız.Üretim tesisi alanı 12.000 metrekaredir ve yıllık üretim kapasitesi 21.000.000 PCS'yi aşmaktadır. Üretim hattında 40'tan fazla Ar-Ge mühendisi ve 100 yönetim personeli ve 420 çalışanımız bulunmaktadır.

 

Mükemmel ürün kalitesi ve kapsamlı hizmetleri ile ANALOG anahtarlama adaptörleri ve şarj cihazları, GS/UKCA/CE/UL/CCC/CQC/SAA/PSE/KC/ICBR/BSMI.etc uluslararası güvenlik sertifikaları tarafından onaylanmış güvenlik sertifikaları sayesinde dünya çapında memnuniyetle karşılanmaktadır.Shark,,invitop,Wilit, Interplus,ELECTROLUX,LG,Panasonic,Haier,Midea,Robotik elektrikli süpürgeler,zemin gibi tanınmış markalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere dünya çapında birçok ülke ve bölgeyi kapsayan Müşteri gruplarımız temizlik robotu, pencere temizleme robotu, hava temizleyicileri, nem gidericiler, nemlendiriciler, ev tipi elektrikli difüzör, sivrisinek öldürücüler, masa lambası, aydınlatma, STB TV kutusu, hediyeler vb.

 

Adaptörlerimiz özellikle AB, ABD Japonya ve Kore pazarında tüketiciler tarafından iyi tanınmakta ve övülmektedir. 2019'da ciro 100 milyon Yuan'ı aşıyor. İhracat payı her geçen yıl artıyor, 2021 yılında ihracat işi birden fazla 30%. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Avustralya, İngiltere, Güney Kore ve diğer ülkelerde popülerdir.

 

 

"Dongguan Gangqi Group" un tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olarak, çeşitlendirme, birdirbir geliştirme ve grup operasyonunun iş felsefesine bağlıyız.Dongguan Analog Power Electronics Co., Ltd "önce müşteri, önce kalite, kalıcı" iş ilkesini takip eder. performans, yenilik ve değişim ve kapsamlı hizmet";"Kapsamlı kalite kontrol, cesur yenilik, önce kalite ve önce müşteri" kalite kavramını teşvik eder;Gelişmiş yönetim Modelini benimser, tam sorumluluklar oluşturan bir sorumluluk sistemi kurar.Tüm çalışanlar birlik içindedir, girişimcidir ve çağa ayak uydurur.Pazarı ve müşteri gereksinimlerini aktif olarak anlarken, yeni teknolojileri ve kavramları özümsemeye ve ustalaşmaya devam ediyoruz;yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmet ile yerli ve yabancı müşterilerin takdirini kazandık.Çarpma, çalışanların kalitesinin yetiştirilmesine ve kalite bilincinin şekillendirilmesine daha fazla önem verir.Müşteri memnuniyetini sağlarken, müşteri beklentilerini de aşmaya çalışıyoruz.

 

Sizinle ortak ve uzun vadeli bir işbirliği ortaklığı için sabırsızlanıyoruz!

 

Ürünlerimiz UL, CUL, TUV/GS, EMS, CE, CCC, PSE, SAA ve Gost Mark…vb dahil olmak üzere küresel onaylar almıştır.

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2004,

"Gangqi Grubu" kuruldu;

2004 yılından bu yana ekibimiz, endüstrinin ihtiyaçlarını anlamayı ve güvenilir güç yaratmayı başarmıştır.

adaptörler, güç kaynağı, hepsine hizmet edecek ücretler. Tasarımınıza en iyi çözümleri sunmak,

üretim ve destek zorlukları.

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 0

2017,

Analog fabrika kuruldu;

"Gangqi Group" un yan kuruluşu oldu

Yıllık ciro 5000,0000RMB

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 1

2018,

ISO9001:2015'i geçin ;
Üretim hattı 2'den 4'e yükseltildi

Yıllık ciro 8000,0000RMB

 

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 2

2019,
Sahip olunan 11 tescilli patent

Yıllık ciro 1300.000000RMB

 

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 3

2020,

Fabrika tesisi 12000'e genişletildi ㎡;

Ar-Ge bölümü ve test merkezi kuruldu;

Üretim hattı 4'ten 8;'ye yükseltildi

Yıllık ciro 1800.000000RMB

 

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 4

 

 

 

2021
Yüksek ve Yeni Teknolojik Girişim Sertifikası Verildi;

Elde edilen ISO14001;

Elde edilen fikri mülkiyet standart sertifikası;

Analog Power Electronic, tam hizmet ürün tasarım ve geliştirme danışmanlığına dönüşür.

Yıllık ciro 23000,0000RMB

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd şirket Profili 5

Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Analog veya ODM

No. Çalışanları : 400~500

Yıllık satış : 30 million-40 million

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 50% - 60%

invitop: bona Robot

Wilit: coayu

TXcube: Interplus

iHome: Wistrong

Haier: Midea

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Analog Power Electronic Co., Ltd Sertifikalar