Ana sayfa Haberler

2018'de GME Teknolojisinin Yeni Başlaması

Sertifika
iyi kalite Evrensel AC DC Adaptörleri satış için
iyi kalite Evrensel AC DC Adaptörleri satış için
Müşteri yorumları
“Dolar ya da bir süreliğine ne kadar pahalıya mal olduğu değil. Bu da esneklikle ilgili. Gelecek olan emirleri bekliyorum.”

—— Jonathan Tan

10 yıldan fazla bir süredir işbirliği yaptıktan sonra, Erwin'in Fransa'dan aldığı "GME sayesinde," başarı hikayemiz siz olmadan mümkün olmazdı. "

—— Erwin Beškovnik

"Bu yeni projeye yaptığınız çok fazla işten övgüler yağdırıyoruz, Bizler, sizler için üretkenliğinden esnek yeteneğinizle çok etkilendik."

—— Nancy Miller

"Şu andan itibaren adaptörlere ihtiyacımız olduğunda sadece GME'yi arayacağım." Japonya'dan Mokoto'dan. Fabrikamızı ziyaret ettikten sonra satışlarımıza söyledi.

—— Mokoto Takeoka

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2018'de GME Teknolojisinin Yeni Başlaması
Sıcak uzun Çin Bahar Şenliği'nden sonra, GME Teknoloji personeli 26 Şubat'tan işe geri döndü. Tatilde zaman geçirdik ve dinlendik ve yeni bir refah yılına başlamaya hazırız.

Yeni yılda, Ar-Ge ekibimiz kendilerini yeni ürün geliştirmeye adadı. Şarj cihazının geliştirilmesine ayak uydurmak için, Qi kablosuz şarj cihazı geliştiriyoruz. Yeni ürün bu ilkbaharda ortaya çıkacak.

Potansiyel ve mevcut müşterilerimize yüksek kaliteli adaptörler ve hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Ve biz tüm dünyada güç kaynakları hakkında herhangi bir soruşturma almak içtenlikle umuyoruz.

Pub Zaman : 2018-03-02 11:06:05 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Gme Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Tina

Tel: 86-755-27145466-8820

Faks: 86-755-29718257

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)